Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Вічна» дорога у занедбаний мікрорайон Чернігова


Небайдужі мешканці мікрорайону Шерстянка разом із активістами С14 Чернігів розпочали кампанію боротьби за майбутнє мікрорайону. Всього за кілька годин було зібрано понад пів тисячі підписів під зверненням до міського голови Чернігова. Вимоги активістів стосуються будівництва нової дороги, покращення благоустрою, будівництва дитячих та спортивних майданчиків, створення сучасних зон рекреації.

На фото тут і далі — активісти збирають підписи з вимогою осучаснення Шерстянки у Чернігові

Сьогодні сотні мільйонів бюджетних коштів вливають переважно в центр Чернігова, натомість Шерстянка залишається жити у віддаленому «гетто». Шерстянка немає нормальних доріг, тротуарів, освітлення, дитячих та спортивних майданчиків, а мешканці мікрорайону відрізані від решти міста.

«Тож наші вимоги стосуватимуться виділення фінансування на благоустрій мікрорайону Шерстянка. У п’ятницю, 15 грудня, ми прийдемо разом із людьми на громадські слухання в Новозаводську раду, а якщо буде треба, то прийдемо і під стіни міськради», — йдеться у заяві громадських активістів, які налаштовані рішуче у своїх намірах. 

Перехід з цивілізації до занедбаного мікрорайону Шерстянка у Чернігові

Перехід з цивілізації до занедбаного мікрорайону Шерстянка у Чернігові

Слід зазначити, що слова («Вічна» дорога у занедбаний мікрорайон Чернігова), винесені у назві цієї статті, не випадково. Адже десятиліттями кожний представник цієї чи іншої партії перед виборами обіцяє мешканцям мікрорайону Шерстянка провести нормальну дорогу, не кажучи вже про покращення інфраструктури цього району. Але, як кажуть, віз і нині там...

Між тим, Чернігівська міська рада оприлюднла технічну документацію щодо проекту будівництва в місті нової автомобільної дороги — для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району  по вул. Текстильників (мікрорайон «Шерстянка»).

Як вже повідомлялося раніше, 15 грудня о 18 годині у залі засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради (вул. Івана Мазепи, 19) відбудуться громадські слухання для обговорення проекту цього будівництва.

Відповідне розпорядження про проведення громадських слухань Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 29 листопада.

Реєстрація учасників громадських слухань буде розпочата о 17 годині. Для реєстрації потрібно мати при собі паспорт громадянина України.

Хто бажає ознайомитися детальніше з проектом нової дороги на Шерстянку, можете завітати на веб-сторінку міської ради. Ось ТУТ.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/