Среда, 28 июля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Військово-патріотичний збір допризовної молоді пройшов на Чернігівщині

Військово-патріотичний збір допризовної молоді пройшов на Чернігівщині


З 3 по 6 жовтня в селищі Гончарівське, що на Чернігівщині, на базі однієї з частин Сухопутних військ Збройних сил України, проходив військово-патріотичний збір допризовної молоді.

У заході взяли участь понад сто юнаків та дівчат з навчальних закладів Києва та Київської області.

Організували та провели збір, за підтримки Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних сил України, активісти Громадської організації «Всеукраїнський громадський рух «За майбутнє». За мету вони ставлять ознайомлення молоді з військовою службою, виховання патріотизму і відповідальності за свою країну, популяризацію здорового способу життя, зміцнення духовного та фізичного здоров’я учасників.

Впродовж трьох днів молодь жила у військових казармах, харчувалася в їдальні частини, пізнавала ази воєнної науки на заняттях, які проводили на загальновійськовому полігоні, ознайомлювалися з військовим життям і побутом солдатів.

У досить насиченій програмі збору заняття з вогневої, тактичної, стройової, медичної та фізичної підготовки, виконання навчальних вправ з автомата, метання гранат, надання першої медичної допомоги, долання військової смуги перешкод та багато інших цікавих та корисних речей.

ГО «Всеукраїнський громадський рух «За майбутнє» дев`ять років поспіль займається військово-патріотичним вихованням молоді. За цей час було проведено 32-а Військово-патріотичних збори, 15-ть Шкіл виживання, 4-и Снайпер України та інші заходи, які спрямовані на патріотичне виховання учнівської та студентської молоді на базі військових частин Збройних сил України, де молодь проходила своєрідний курс молодого бійця.

Олександр Парій, підполковник 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/