Вторник, 1 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Весна і жінка приносять в наше життя надію, віру, любов, умиротворення

Весна і жінка приносять в наше життя надію, віру, любов, умиротворення


Дорогі наші жінки!

На календарі – довгоочікуване весняне свято, свято жіночності і краси – 8 березня. Увесь дружній чоловічий колектив ДП «Ніжинське лісове господарство» щиро вітає вас, наші берегині, зі святом весни.

Юрій Болоховець

Символічно, що пробудження природи пов’язане з жінкою. Бо жінка багато в чому схожа на весну – вродою, лагідністю, ніжністю, милосердям. Весна і жінка приносять в наше життя надію, віру, любов, умиротворення.
Нехай ваші серця завжди будуть зігріті теплом рідних і повагою близьких людей!
Хочу окремо привітати тих жінок, які несуть особливу ношу – жінок-лісівничок, що працюють на нашому підприємстві. Безпосередній стосунок до долі лісу мають і дружини, матері, доньки наших чоловіків-лісівників. Бо вони душею і серцем приймають і розуміють нелегку лісівничу роботу своїх синів, чоловіків, братів. Велика вам вдячність, наші дорогі жінки, за розуміння, підтримку, допомогу.
Бажаємо вам, дорогі наші матері, бабусі, дружини, сестри, доньки, внучки, здоров’я, щастя, радості й тепла, уваги і турботи з боку ваших рідних та близьких. Хай не згасне вогонь ваших сердець, зберігаючи кожного з нас, зігріваючи кожну оселю, кожну сім’ю і всю Україну!

Директор державного підприємства «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/