Среда, 3 июня 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Вбивця отримав 13 років за позбавлення життя жінки

Вбивця отримав 13 років за позбавлення життя жінки


Прокуратура Чернігівської області в суді апеляційної інстанції відстояла законність вироку щодо чоловіка, який з корисливих мотивів вчинив розбійний напад на жінку похилого віку та вбив її.

Про це повідомили в прокуратурі Чернігівської області.

За принципової позиції представника прокуратури області Апеляційним судом Чернігівської області відмовлено у задоволенні безпідставної та необґрунтованої скарги захисника на вирок Чернігівського районного суду, яким жителя одного з районів області визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115 КК України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк 13 років з конфіскацією майна.

Зокрема, особу визнано винним у розбійному нападі на жінку похилого віку, поєднаному з проникненням у житло та із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, а також у її вбивстві з корисливих мотивів.

Прокурором спростовано твердження сторони захисту про непричетність обвинуваченого до вчинення вказаних злочинів.

Апеляційний суд підтвердив законність рішення суду першої інстанції, у зв’язку з чим вирок набрав законної сили.

Таким чином, виконано основне завдання кримінального провадження – щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/