Четверг, 21 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Важлива інформація для водіїв, які заборгували сплату аліментів


Нещодавно набрали чинності зміни в законодавстві, які передбачають можливість тимчасового обмеження деяких прав боржника з виплати аліментів, у тому числі й на керування транспортними засобами.

Як це вплине на послуги, що надають сервісні центри МВС, роз'яснення надає в.о. начальника Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області Андрій Вікторович Кордик (на фото):

— Зміни в законодавстві, що відбулися, безперечно впливатимуть на порядок надання деяких послуг. Так, інформація про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві керування транспортними засобами буде вноситись до Єдиної інформаційної системи, розпорядником якої є Національна поліція. Отже, при наявності інформації про такі обмеження у боржника виникнуть проблеми при складанні практичного іспиту з керування транспортними засобами. Також слід зазначити, що інформація про громадян, які заборгували сплату аліментів, вноситься до Єдиного реєстру боржників. Відповідно до вимог ст. 9 Закону України «Про виконавче провадження» ми, як орган, що здійснює реєстрацію майна, будемо зобов’язані відмовити у проведенні реєстраційних операцій, пов’язаних з відчуженням транспортних засобів особам, про яких міститься інформація у вказаному реєстрі.

Додатково інформуємо, що всі вказані обмеження не можуть бути застосовані, якщо позбавляють боржника основного законного джерела засобів для існування (водії громадського транспорту, таксисти тощо), також якщо боржник використовує авто у зв’язку з інвалідністю чи якщо на утриманні у боржника перебуває особа з інвалідністю I, II групи або дитина з інвалідністю. Якщо боржник проходить строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або якщо боржник проходить військову службу та виконує бойові завдання військової служби у бойовій обстановці чи в районі проведення антитерористичної операції, то до нього тимчасові обмеження також не застосовуються.

Всі обмеження в керуванні транспортними засобами будуть зняті як тільки громадянин у повному обсязі сплатить борг.

Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС в Чернігівській області можна на відомчому сайті, а консультації отримати за телефоном (044) 290-19-88.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/