Понедельник, 30 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Вартість утилізації сміття у Чернігові може зрости з 5 до 80 грн


Про проблеми міського сміттєзвалища у Чернігові говорять вже не один рік. І поки що — безрезультатно.

Але, схоже, новий депутатський корпус міста, який очолює Владислав Атрошенко, все ж таки вирішить  нарешті це питання на користь усієї громади.

Шляхи вирішення проблеми міського сміттєзвалища обговорили 21 листопада депутати на засіданні погоджувальної ради піч час розгляду переліку питань порядку денного, що вносяться на розгляд тринадцятої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 30.11.16.

Коментуючи це питання, Владислав Атрошенко розповів депутатам  про своє бачення його реалізації. На його думку, найбільш розвинена у світі й прийнятна для нашого міста технологія — це сміттєпереробний завод у Польщі (Познань). Він назвав переваги цього виробництва, зокрема: не потребує сортування сміття, екологічне чисте, не має запахів та викидів й до всього має найнижчу вартість сьогодні у світі -  у межах 30 млн євро.  І це повний цикл переробки сміття, а реалізація відходів (скло, метал та ін.) поступово покриватиме собівартість виробництва.

Депутати погодились, що це питання необхідно ретельно опрацювати й вивчати думку населення, адже зросте вартість плати за утилізацію сміття: якщо сьогодні це становить близько 5 грн у місяць, то із введенням цього виробництва вартість може досягати 80 грн.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/