Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

В установах виконання покарань, як у великому вулику. Фоторепортаж


DSC_0083Новопризначені співробітники установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області дали клятву чесно та гідно виконувати свій обов’язок, а також бути вірними українському народові.

Так, на базі Чернігівського слідчого ізолятора управління ДПтС України в Чернігівській області відбувся урочистий ритуал складання присяги для 24 новопризначених співробітників установ виконання покарань Чернігівської області.

DSC_0021Текст присяги співробітники читали із гордістю і хвилюванням.
Місяць підготовки та тренувань і новопризначені співробітники готові до виконання службових завдань.

DSC_0044Прослухавши Державний гімн, до учасників заходу звернувся заступник начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби В`ячеслав Козка.

DSC_0046Керівник обласного відомства зазначив: «Час не стоїть на місці – все тече, все міняється. В установах виконання покарань, як у великому вулику, робота не спиняється ні на мить. І тепер ви підхоплюєте естафету у старших колег-наставників. Тож, бажаю вам пишатись вибором професії».

DSC_0091По завершенню заходу до учасників звернувся священнослужитель Єлецького монастиря отець Василь та окропив пенітенціаріїв святою водою, благословивши на подальшу службу.

Ксенія ІСАЄНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/