Среда, 8 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
В Україні закликали наслідувати приклад Канади — закрити проросійські ЗМІ

В Україні закликали наслідувати приклад Канади — закрити проросійські ЗМІ


Сергій Кузан: «Ініціатива консерваторів у Канаді щодо ліквідації Russia Today
— сигнал для українського уряду закрити ряд проросійських ЗМІ».

Канадці закликають уряд депортувати російських дипломатів та журналістів пропагандистського телеканалу «Russia Today». Електронну петицію, яку до парламенту подав депутат від опозиційної Консервативної партії James Bezan, зібрала у півтора рази більше голосів, ніж мінімально необхідно для представлення у парламенті.

У 2015 році Кузан Сергій - заступник Керівника Проводу «Вільних Людей» — представляв урядовцям Консервативної партії в Парламенті Канади доповідь щодо аспектів ведення Росією гібридної війни. Серед співрозмовників був і ініціатор петиції, персона нон-грата в РФ - James Bezan, MP , а також віце-президент Ліги Українців Канади, військово-політичний експерт США і Канади, один з ініціаторів канадського фонду Friends of Ukraine Defense Forces Fund, офіцер та дипломат ЗС Канади, НАТО, ООН, ОБСЄ (у відставці) Ihor Kozak.

«Тоді ми мали жваве спілкування. Ми розуміли, що Росія воює не лише проти України. Кремль поставив собі за мету дестабілізувати весь Західний Світ, перетворившись фактично в терориста державного рівня з розгалуженою легальною агентурною мережею на кшталт RT або «Россотруднічєство», що проводить збір даних, цілі інформаційно-психологічні операції та підриває політичну стабільність країн Заходу. Весь світ переконався в цьому, побачивши втручання у виборчий процес США та по цілій Європі, Brexit у Великій Британії, фінансування крайньо правих і лівих партій для розвалу Європейської Унії, а навіть політичні вбивства на території західних країн», — пригадує Сергій Кузан.

Він переконаний, що в умовах гібридних методів ведення цієї тотальної світової війни, розв’язаної державою-терористом, абсолютно логічними виглядають вимоги ліквідації підривної агентурної мережі.

«Так, як це зробила Консервативна партія з Джеймсом Безаном, опублікувавши відповідну петицію, що отримала величезну підтримку канадського суспільства. Це є свідченням здорового суспільства та державницької політики в умовах тотальної війни. Все інше нагадує політику замирення агресора, і ми добре пам’ятаємо у що вона обернулась для країн Заходу та Гітлера», — додає Кузан.

Загроза підривної діяльності псевдо-медіа як RT — стосується не лише Західного Світу. В Україні діють «філії» Russia Today — телеканали 112, NewsOne, Інтер та ряд інших ЗМІ.

«Для ефективної боротьби з експансією Росії, весь вільний світ має діяти злагоджено. Ми, Вільні Люди, ініціювали кампанію Національна ініціатива «Стоп Реванш». Українські громади в усіх куточках земної кулі організовують акції, протести, звертаються до послів і урядів, вимагаючи припинити діяльність проросійських ЗМІ — як в Україні, так і за її межами. Спільними зусиллями — ми досягнемо результату і звільнимо інформаційний простір, що є ключовим для національної безпеки та світового порядку», — вважає Сергій Кузан.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/