Вторник, 19 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
В Україні відсутній діалог влади і бізнесу

В Україні відсутній діалог влади і бізнесу


«У нинішньої влади відсутній ключ, за допомогою якого можна б розпочати нормальний процес з представниками українського бізнесу», − зазначив у Чернігові політик, віце-прем’єр-міністр (2005) Роман Безсмертний під час зустрічі-дискусії «Якої ми хочемо України».

Політик підкреслив, що сьогодні вкрай важливий діалог держави, суспільства і бізнесу. Цього діалогу, на жаль, не існує. У той час провалені цілі сектори в економічній сфері. Урядові інституції серйозно не займаються процесами, які б сприяли розвитку бізнесу. До прикладу, вирощену продукцію намагаються швидше реалізувати, зокрема, за кордоном, замість того, щоб задіяти механізм з переробки сировини. Це б сприяло б не лише збільшенню робочих місць, а й надавало б стимулу для нарощування потужностей, а відтак і розвитку підприємництва.

«За останні роки в Україні сформована експертно-залежна модель економіки, до того ж вона є повністю інвестиційно залежною», − підкреслив політик.

Влада повинна підставляти плече бізнесу, натомість вона займається іншими справами.

«Нівельована ініціатива самої людини, − зауважив Безсмертний. − А через це значно звужується поле для бізнесової діяльності».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/