Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
В Україні нагадали про заборону використання символу агресивної країни

В Україні нагадали про заборону використання символу агресивної країни


Український інститут національної пам’яті наголошує на важливості неухильного дотримання норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

УІНП нагадує на неприпустимості використання комуністичної символіки під виглядом «прапора Перемоги» та георгіївських стрічок.

За використання такої символіки Законом України внесені зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки.

Відтак, за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки (публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення) передбачена відповідальність — штраф від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення. Якщо такі дії вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, виготовлення або поширення георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення -  тягнуть за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/