Понедельник, 26 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
В прикордонних областях поки що збережеться аналогове телебачення

В прикордонних областях поки що збережеться аналогове телебачення


У 16 населених пунктах Чернігівської, Сумської та Харківської областей не припинятиметься аналогове мовлення, оскільки ця територія є прикордонною з країною-агресором. Повністю збережеться аналогове мовлення в Донецькій та Луганській областях.

Дані про програми, які залишаться доступними глядачам, і передавачі, що далі працюватимуть, оприлюднив під час прес-конференції 27 серпня член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Так, у Чернігівській області віщатимуть в аналоговому форматі 15 телеканалів, у Сумській – 18, у Харківській – 20. Аналогові передавачі працюватимуть у Чернігові, Корюківці, Холмах, Новгороді-Сіверському на Чернігівщині, а також Шостці, Білопіллі, Сумах, Тростянці, Охтирці (Сумська область), Богодухові, Харкові, Великому Бурлаку, Колодязному, Дворічній, Куп’янську (Харківська область). Крім того, збережеться мовлення 26 телеканалів у Донецькій області, 14 – у Луганській.

Також Сергій Костинський зауважив, що на інших територіях, які не перебувають під впливом держави-агресора чи впливом з окупованих територій, аналогу не буде, і це процес незворотний.

В контексті. За даними Індустріального телевізійного комітету, у сільській місцевості приблизно 50% дивляться аналогове телебачення, у містах — 10-15%. Застосовуючи ці дані до демографічних показників Чернігівщини, можна зробити припущення, що 120–160 тисяч домогосподарств (280–360 тисяч осіб) користуються тут аналоговим ТБ як основним.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/