Вторник, 9 марта 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

В перший день весни пішов із життя найстаріший ветеран-міліціонер


Буднік петроУ листопаді минуло року наше видання розповідало про 101-літнього ветерана-міліціонера з Чернігова. Розповідали про те, як вітали сивочолого ветерана з Днем його народження, як ним опікувалась ветеранська організація та керівництво УМВС. І ось в перший день весни 2015-го перестало битися серце колишнього працівника органів внутрішніх справ Петра Будніка.

Петро Кирилович Буднік прийшов на службу у міліцію ще у 1935 році, служив у лінійному відділі на залізниці. Потім перевівся до карного розшуку. На війну записався добровольцем, але до фронту не доїхав, бо просто з військкомату офіцера міліції повернули до виконання прямих обов’язків – вичищати тил від злочинців та диверсантів.

Служба відібрала у Петра Будніка здоров’я. Наприкінці 40-х та на початку 50-х років минулого століття він переніс два інфаркти. Після другого, у червні 1952-го, мусив остаточно піти на відпочинок.

Ніхто й уявити не міг, що доля відміряє Петрові Кириловичу сто один рік. Тоді питання стояло простіше: житиме він чи ні. Але душевний спокій і фізична активність втримали старенького на цьому світі. Донедавна дідусь ще активно пересувався своїм будиночком і навіть виходив у двір. Більше того, лише минулого року покинув обробляти невеличкий город — забракло сил.

Керівництво УМВС України в Чернігівській області та ветеранська організація весь час тримали на контролі умови проживання ветерана, оперативно реагували на потреби, які виникали, і надавали всіляку посильну допомогу. Зокрема, позаторік помешкання Петра Кириловича Будніка було відремонтоване силами працівників та ветеранів міліції Чернігова. Було розв’язано питання водопостачання його оселі.

Ветеран активно цікавився подіями в Україні, жваво обговорював їх із сусідами. А 1 березня на 102-му році перестало битися серце старого міліціонера.

Очільник Управління МВС в області підполковник міліції Вадим Філашкін, колегія УМВС та обласна ветеранська організація, керівництво Чернігівського міськвідділу УМВС висловлюють співчуття родині померлого.

Сергій БРИЛЬ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/