Четверг, 13 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
В Чернігівському драмтеатрі проходять майстер-класи для дітей

В Чернігівському драмтеатрі проходять майстер-класи для дітей


Напередодні відзначення Великодніх свят у вестибюлі та кулуарах театру зазвучали дзвінки дитячі голоси. Це чернігівські дітлахи, що цікавляться майстерністю щось створити своїми руками, зібралися відвідати майстер-класи з рукоділля аби навчитися виготовляти святкові Великодні сувеніри. А керівництво театру люб’язно надало можливість провести їх у театральному фойє, аби сприяти формуванню у підростаючого покоління почуття прекрасного, потягу до мистецтва, бажання відвідувати театр не лише на дитячі вистави, а й інші святкові події.

Ініціаторами впровадження такого цікавого проекту стали активісти чернігівських громадських організацій «АРТ-Тема» та «Мир дому вашому», які вже організовували для дітей з обмеженими можливостями та з родин учасників АТО святкування в театрі дня Святого Миколая. Ось і нині, вони запропонували організувати для таких дітей у приміщенні театру проведення благодійних майстер-класів, де б вони змогли не тільки побачити різноманітні Великодні прикраси, а й спробувати власноруч зробити щось привабне за своїм уподобанням. Діти з цікавістю навчалися разом з педагогами-майстрами розмальовувати Великодній пряник, виготовляти декоративний кошик з фетру для крашанок або сувенірного Великоднього зайця. Підсобного матеріалу для виготовлення Великодніх прикрас вистачило усім бажаючим завдяки благодійній участі у підготовці цього заходу батьків, чиї діти відвідують приватну школу «МудрАнгелики» під керівництвом Нелі Лавриненко. Вихованці цього закладу, а також діти з обмеженими можливостями, які проходять реабілітацію у центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей та навчально-реабілітаційному центрі № 2 м. Чернігова, взяли активну участь у виготовлені подарункових сувенірів під супроводом арт-терапевта, психолога Ольги Литвиненко.

Вітаючи з наступаючими Великодніми святами організаторів та учасників благодійних майстер-класів для дітей, усіх шанувальників Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка, хочеться побажати добра і благополуччя, міцного здоров’я й світлої віри у краще майбутнє країни, яке будуватимуть діти, виховані на прекрасних традиціях українського народу.

Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру

Фото: Віталій Литвиненко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/