Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Увага! Номер телефону сервісу «Пульс» змінено!


Головне управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області звертає увагу громадян області на зміну номеру антикорупційного сервісу «Пульс», який працює при Державній фіскальній службі України: 0-800-501-007 (напрямок «4»).

За цим номером суб’єкти господарювання можуть телефонувати з питань, що виникають у веденні бізнесу, в тому числі і зовнішньоекономічної діяльності, повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників фіскальної та митної служби. Нагадуємо, що дзвінки приймаються цілодобово.

У відділі внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що з початку поточного року від платників податків Чернігівщини на сервіс «Пульс» надійшло 7 звернень, у яких повідомлялось про можливі корупційні дії посадових осіб органів ДФС області (3 — на дії працівників податкової сфери, 4 – митної).

По кожному зверненню працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Чернігівській області здійснено відповідні заходи реагування.

За результатами ретельних перевірок жодна з інформацій не знайшла свого підтвердження. В ході перевірок, фактів корупційних та кримінальних правопорушень в діях посадових осіб органів ДФС не встановлено.

Звертаємо увагу платників податків, що інформацію щодо протиправних дій як посадових осіб територіальних підрозділів ГУ ДФС у Чернігівській області та митниці, так і порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання, можна надавати до відділу внутрішньої безпеки за адресою: м.Чернігів, вул. Реміснича, буд. 11 кім. 208, або зателефонувавши за номером телефону «Довіри» (0462) 668-522. Гарантуємо перевірку за кожним фактом та будемо вдячні за об’єктивну інформацію.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/