Пятница, 29 мая 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Усі нещастя почалися з яйця


01У жовтні 2010 року газета «Біла хата» вмістила кілька прогнозів українських екстрасенсів на найближчі роки. З плином часу цікаво поглянути на ці прогнози. Подаємо без будь-яких ремарок.

 

Публікація 9 вересня 2010 р., рубрика «Світогляд».

Усі пам’ятають подію, коли під час перебування в Україні Президента Росії Дмитра Медвєдєва на Віктора Януковича впав вінок. Хтось вважає це випадковістю, а дехто, навпаки, знаковою подією… А що думають про це екстрасенси?

Цілитель Мирослав Олійник, 47 років, м. Київ:
— Усі нещастя Януковича почалися з яйця, яким його вдарили в 2004-му. На яйцях роблять різні змови. Напевно, воно було базікою. Базіка — це мертвий плід. Коли на людину падає поминальний вінок, це віщує хворобу і смерть. Найбільша небезпека буде підстерігати Віктора Федоровича півроку. Варто остерігатися зброї, перельотів, людних місць. Нехай відкладе виїзд на полювання, тому що там можуть поранити. Уразливими будуть голова і серце. Я б йому радив носити бронежилет.
Якщо людину привалює труною під час похорону або вінком у поминальні дні — хтось із померлих родичів кличе його за собою. Може, Віктор колись образив небіжчика або хтось із небіжчиків не може його пробачити. На Печерську стоїть пам’ятник жертвам Голодомору. Можливо, вони мстяться Президенту за те, що він не визнає Голодомору.

Перший рік президентського правління для Януковича буде конфліктним. Дружині не подобатиметься, чим він займається. Не виключено, що подружжя перестане жити разом. У кінці року вірогідні безладдя і міждержавні конфлікти. Восени можливе банкрутство.

Ворожка Лілія Хасапетова, 43 роки, м. Кривий Ріг:
— Януковича не може пробачити хтось із небіжчиків. Потрібно в церкві поставити парну кількість свічок за цього небіжчика. У жертву можна принести тварину. Зарізати свиню чи барана і роздати людям. За це з людини знімається 10 гріхів. Раджу відкласти поки що візити до інших країн. Дорога буде нещасливою, може призвести до травмування. На кінець літа в Януковича —фінансовий приріст. Одержить велику суму грошей, але вкладе її невдало…

Біоенергетик Юрій Козлов, 44 роки, м. Київ:
— Нічого міфічного в цій події не бачу. Просто вінок погано закріпили, і він упав від вітру. Його тільки встановили, тому набратися могильної енергетики він не встиг. Якщо б не пам’ятник, котрий захищав від вітру вінок Медвєдєва, російського президента теж привалило б. Віктору Федоровичу не варто зациклюватися на такому. Півроку в нього справи йтимуть добре. Він трохи підірвав здоров’я в 2004-му. 2011 року будуть проблеми із серцем. Через перепади кров’яного тиску через півтора року може пережити інфаркт або інсульт. Восени може підхопити щось вірусне, тому що організм ослаблений через напружений графік.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/