Вторник, 18 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Унікальний музичний проект «Медитації у храмах та замках»

Унікальний музичний проект «Медитації у храмах та замках»


Видатні музиканти та творча еліта України привітає з днем народження єдиний у світі Музей української домашньої ікони «Душа України».
 
30 вересня 2018 року Музей української домашньої ікони «Душа України» святкує день свого заснування!
 
З нагоди 11-ї річниці у Концертній залі «Замку Радомисль» буде презентовано унікальний музичний проект «Медитації у храмах та замках». У виконанні Заслуженого артиста України, композитора і скрипаля Кирила Стеценка, прозвучать геніальні твори Й. С. Баха в особливих духовно-акустичних умовах.

Також у рамках святкування відбудеться відкриття неповторної авторської виставки Людмили Огнєвої – історія України в орнаментах «Молюсь за тебе, Україно». Експозиція складається з орнаментів, пов’язаних з унікальними постатями України – з тими, кого народ пам’ятає з пісень, балад, ікон, картин, вишивки та тих особистостей, котрі віддано служили народу України.

«В цей непростий час для України, лише через відродження нашого духовного і культурного потенціалу ми зможемо збудувати оновлену, справедливу, сильну і гідну державу, в якій життя і здоров'я людини та її розвиток будуть найвищою цінністю. Саме тому „Замок- музей “Радомисль»радо відкриває свої двері талановитим і молодим музикантам і художникам, їх наставникам та вдячним глядачам і слухачам. Відколи ми будемо знати й цінувати власну культуру та традиції, керуватися у своїх діях моральними принципами — оновлення держави буде неминучим», – впевнена Ольга Богомолець.
 
Цього року свято буде цікавим та сповненим приємних сюрпризів. Для гостей проводитимуться екскурсії Музеєм та Ландшафтним парком, майстер-шоу в Папірні XVII ст. Також гості зможуть покуштувати традиційний український куліш та ароматний осінній глінтвейн.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/