Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Укрпошта спрощує тарифи на послугу «Прискорена пошта»


Відтепер послуга експрес-доставки «Прискорена пошта» є на 30-40% дешевшою, ніж у інших операторів.
За потреби швидко доставити відправлення в будь-який населений пункт країни Укрпошта запрошує скористатися сервісом «Прискорена пошта»., інформують в прес-службі поштового відомства.

ПАТ «Укрпошта»   пропонує:
– Зручну та зрозумілу градацію тарифних зон (У межах України, у межах області та між обласними центрами, у межах обласного центру). Кожен клієнт,
 скориставшись прайсом, зможе самостійно прорахувати вартість прискореної доставки.
– Нові діапазони маси відправлень – 0,25 кг, 0,5 кг, 20 кг. Ви матимете змогу не переплачувати, відправляючи як дрібні, так і великі посилки. До того ж, окремо розрізняємо дрібні та громіздкі посилки за простою ознакою – довжиною найбільшої сторони.
– Фіксовану доплату за адресну доставку або забір. За фіксовану плату можна отримати або відправити посилку з будь-якої, зручної для вас, адреси. Прагнучи активно розвивати адресну доставку, Укрпошта зменшила плату за забір та доставку.
– Зменшення доплат за доставку в село в межах однієї області з 30 грн. до 9 грн.
– Нові конкурентні тарифи. Ми пропонуємо зменшення тарифів для відправлень великої маси. В середньому наші тарифи залишаються на 30-40% меншими від тарифів інших учасників ринку.

 
«Відтепер компанія пропонує клієнтам більш вдосконалену і якісну послугу «Прискорена пошта». Ми не тільки доставляємо відправлення протягом 24 або 48 годин, ми зменшуємо тарифи для відправлень великої маси по Києву та Україні, зменшуємо плату за кур’єрську доставку і зменшуємо доплату за доставку в село в межах області з 30 грн. до 9 грн. Наші тарифи, як і раніше, залишатимуться найбільш доступними на ринку поштово-логістичних послуг», – зазначив перший заступник генерального директора Олександр Перцовський.
 
Довідково:
– «Прискорена пошта» – внутрішнє реєстроване відправлення з вкладенням документів та/або товарів (до 30 кг), що приймається, перевозиться і доставляється найшвидшим способом.
– Відправлення «Прискорена пошта» пересилаються із рівня обласних центрів, м. Києва, районних центрів, міст обласного значення до всіх населених пунктів України.
– Відправлення «Прискорена пошта», що пересилаються в межах обласного центра, м. Києва і, які прийняті до 12:00 години, доставляються в день їх приймання, прийняті після 12:00 години, доставляються не пізніше наступного робочого дня об`єкта поштового зв`язку.
– Відправлення «Прискорена пошта» можуть доставлятися до запитання – на адресу відділення поштового зв’язку чи дільниці кур’єрської доставки, –або на адресу одержувача.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/