Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Укрпошта скасувала доплату за доставку посилки в село

Укрпошта скасувала доплату за доставку посилки в село


Укрпошта доставить посилки до найвіддаленішого села України за найменшу ціну.
З 1 січня відправити посилки Укрпоштою стає простіше та зручніше – для послуги «Укрпошта Експрес» скасовується доплата за доставку в село і економія за кожне відправлення для клієнтів складе 12 грн. Вартість не залежатиме від місця відправлення чи отримання посилки.

Укрпошта для посилок не рахує об’ємну вагу, лише фізичну та з початку року спрощує параметри відправлень. З 1 січня для «Експрес» та «Стандарт» матимуть єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см. До 31 грудня 2018 року для «Експрес» проміжний розмір складав 35 см, для «Стандарт» – 50 см.
При цьому найдешевша доставка Укрпошти «Стандарт» стане ще доступнішою – з початку року буде зменшено оціночну вартість із 1,2% (не менше 3 грн) до 1% (не менше 1 грн).

Детальніше про зміни тарифів на пересилання внутрішніх відправлень тут та на універсальні поштові послуги - за посиланням.

Загалом вартість послуг «Укрпошта Стандарт», «Укрпошта Експрес» та «Укрпошта SmartBox» залишиться вигіднішою майже на третину від вартості у інших операторів поштово-логістичного ринку країни.

При цьому для корпоративних клієнтів діє спеціальний порядок надання знижок.

Для бізнес-клієнтів при оформленні посилок через «особистий кабінет»/АРІ доступні спеціальні умови тарифікації відправлень та післяплата, використання додаткових послуг.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/