Воскресенье, 24 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Укрпошта і пошта Казахстану KazPost пропонують вигідні тарифи для бізнесу


Укрпошта і пошта Казахстану KazPost розширюють партнерство та пропонують для електронної комерції новий вигідний тариф доставки відправлень. Про це стало відомо під час відкритої public-talk за участю представників Укрпошти, KazPost та маркетплейсів Prom.ua і Satu.kz (EVO.company). 

Українським експортерам, що постійно відправляють товари до Казахстану, запропоновано спеціальний тариф, вигідні умови доставки та кращий сервіс — повне відслідковування товару, післяплата й скорочений час доставки, тощо.

Про це повідомили в прес-службі ПАТ «Укрпошта».
Так, вартість відправлення посилки в Казахстан знижена на 40%. Нове рішення доступне при підписані угоди на обслуговування та регулярних відправлень навіть невеликих партій товарів.
“Нове рішення, яке ми разом з KazPost представили ключовим клієнтам й іншим українським експортерам у Києві, — це чергова інвестиція в розвиток експортних відносин між Україною та Казахстаном. Ключові маркетплейси Казахстана —  Satu.kz та  Lamoda.kz  готові співпрацювати з українськими експортерами та виставляти їх товари на цих торговельних майданчиках. Сподіваюся, наші підприємці скористаються можливістю продавати свої товари на одному із стрімко зростаючих ринків електронної торгівлі“, — сказала заступник директора Департаменту міжнародних операцій Укрпошти Юлія Павленко.
В свою чергу, представники пошти Казахстану відзначили, що транскордонна торгівля має значний ріст в Казахстані й кожна третя посилка — не із Казахстану, а Україна є одним із топ постачальників цих посилок.
За оцінками аналітиків Satu.kz ринок e-commerce Казахстану стрімко зростає — товарообіг в 2016 році склав 700 млн доларів та є дуже перспективним для українських експортерів.
“Потенціал для росту цього ринку колосальний. Тільки за перше півріччя 2017 року казахстанці придбали на Satu.kz товарів на 33 млн доларів. Це на 13% більше ніж у минулому році. Середній чек замовлення збільшився на 29% і зараз становить 90 доларів — в 2,5 рази більше, ніж в Україні. У Казахстані найкраще продаються онлайн товари для краси і здоров’я, дому та саду. Невдовзі зросте попит на зоотовари та канцтовари”, — відзначив керівник департаменту продажів Satu.kz (EVO.company) Максим Мельник.
Під час зустрічі директор торгової платформи Lamoda Ольга Ляпіна презентувала можливості маркетплейсу в Казахстані, де він є найбільшим майданчиком з продажу товарів відомих брендів. Вона запропонувала fashion-дизайнерам України спробувати свої сили на ринку Казахстану.
Аби скористатися новим вигідним тарифом доставки відправлень до Кахахстану через Укрпошту, потрібно зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545, зв'язатися з регіональним менеджером і укласти угоду на обслуговування по спеціальному тарифу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/