Суббота, 18 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

УКРОП Чернігівщини проти фальсифікацій та подвійних стандартів. Відео


Партійна газета кандидата на посаду Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка вдається до публікацій, в яких подається необ`єктивна інформація щодо подій у Чернігові напередодні другого туру виборів.

У газеті наведені слова народного депутата, екс-регіонала Олексія Гончаренка, який нібито говорив про те, що виборці «Батьківщини», «Самопомочі», «Радикальної партії», «Укропу» та «Демальянсу» в другому турі беззаперечно проголосують за Владислава Атрошенка.

У зв`язку з чим голова Чернігівської обласної регіональної парторганізації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Роман Семешко виступив із заявою, в якій назвав дії такими, що не відповідають дійсності.

Семешко (1)«Я не знаю, звідки він (Олексій Гончаренко. — Редакція) узяв це, чому він говорить за виборців інших політичних партій. Це неетично і є порушенням закону. Прошу це сприймати як думку окремого народного депутата, що не відповідає дійсності. Ми готові працювати у будь-яких місцевих радах на конкретний результат. Ми готові працювати з демократичними силами, але це не партія влади і не «Опоблок». Прошу це сприймати як політичні інсинуації або намагання кандидата скористатися тим, що за «Укроп» значна кількість чернігівців віддала голоси», — зазначив Роман Семешко.

Додамо, що у Чернігівській міській раді наступного скликання партія «Наш край» отримає 12 мандатів, «Блок Петра Порошенка „Солідарність“» – 9, ВО «Батьківщина» — 7, «Самопоміч» — 5, «Демократичний Альянс»  — 3, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 3, «Опозиційний блок» – 3. «Громадянська позиція» до цієї ради не потрапляє.

Нагадаємо, що вранці 9 листопада лідер обласного осередку «Солідарності» Владислав Атрошенко запросив представників ще семи політичних сил підписати «Меморандум про принципи роботи демократичних сил, представлених в громадських радах Чернігівської області». «Батьківщина», «Радикальна партія» та «Свобода» на захід не прийшли. Документ підписали чотири політичні сили: «Солідарність», «Самопоміч», «Громадянська позиція» та «Демальянс». Але двоє з підписантів зауважили, що не підтримують Атрошенка на міського голову. А «Громадянська позиція» хоч і висловилася на підтримку олігарха, але не матиме представництва в міській раді.

«Чернігівська міська організація Політичної партії "Об'єднання «Самопоміч» офіційно заявляє, що не підтримує жодного кандидата на посаду Чернігівського міського голови в другому турі виборів», — написала 8 листопада на своїй сторінці у Facebook лідер чернігівського «Демальянсу» Ольга Хоніч.

Лідер чернігівського «Демальянсу» Ігор Андрійченко наголосив, що підписання меморандуму не означає підтримки Владислава Атрошенка на посаду міського голови через його мовчазну згоду при скандалах про підкуп виборців на 205-му окрузі представником «Солідарності» Сергієм Березенком.

Лідер Чернігівської обласної організації партії «Укроп» Роман Семешко, хоч і був на заході, проте, як зазначено вище, підписувати меморандум відмовився.

«Я як представник «Укропу» відмовився від підписання цього меморандуму. Є відповідна позиція політради, з ким ми готові працювати, з ким ми не працюємо (партія влади та «Опозиційний блок. — Ред.). Сама ідея меморандуму непогана, але він пропонується перед другим туром виборів міського голови. Це сприймається як явний агітаційний хід», − пояснив  на прес-конференції Роман Семешко.

Сергій ПРАВДЮК


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/