Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

«Український Висоцький» — Віктор Погуляй з Прилук отримав нагороду


На благо України. Віктор Погуляй – відомий автор та виконавець власних патріотичних пісень, котрий мешкає в Прилуках.

Погуляй Віктор-ПрилукиЗа манерою виконання своїх творів його називають «українським Висоцьким». Погуляй – учасник Революції Гідності, був на Майдані від першого до останнього дня й постійно створював нові пісні українською, десятки разів, на прохання друзів, співав перед бойовими побратимами. Тепер він правдиво пише про війну на Донбасі; а ще викриває корупцію і бюрократизм наших недолугих чиновників; висміює лицемірство, заздрість та зажерливість. І все це – іронічно, з гумором, душевно, довірливо. Хочеться слухати! Нарешті з’явився по-справжньому народний митець, який пише про сьогодення. Чесний і переконливий. Той, хто пройшов крізь вогонь і нині веде за собою легіони шляхетних українців.

Віктор Погуляй (ліворуч) із друзями

Нещодавно Віктор Погуляй повернувся з Луцька, де відбувся великий відроджений фестиваль авторської пісні «Оберіг».

Віктор Погуляй з легендарним Валерієм Мареничем

У гала-концерті виступали як конкурсанти, так і уславлені барди України. Співав, зокрема, легендарний Валерій Маренич – народний артист України, учасник знаменитого тріо Мареничів, нині автор-виконавець.

Гран-прі фестивалю отримав талановитий Зіновій Медюх, учасник Революції Гідності. А нашого земляка Віктора Погуляя нагороджено дипломом глядацьких симпатій. Що ж, дуже почесна відзнака! До речі, раніше обдарований та патріотичний прилучанин за свою подвижницьку діяльність став лауреатом Міжнародної літературної премії ім. Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» та членом Міжнародної літературно-мистецької Академії України.

Текст: Віталій Леус


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/