Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Українсько-польські зв`язки зміцнюватимуться


S124051027 травня в Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» відбулася прес-конференція  «Польща і Україна: європейський шлях».

Із журналістами зустрілися викладач університету, доктор політичних наук, директор Польсько-українського бюро Перемишля Польщі Малгожата Кузьбіда та референт ректорату університету Василь Козяр.

Делегація Польщі перебуває в Чернігові з метою підписання Угоди про співпрацю  з Чернігівським  Національним педагогічним університетом ім. Т. Г. Шевченка. Угода передбачає обмін студентами і викладачами, спільними науковими проектами, навчання українських студентів у Польщі та інших країнах Євросоюзу. Також метою візиту є знайомство з історичними пам`ятками Чернігова, роботою громадських організацій, налагодження контактів з журналістським середовищем України.

S1240509

Для збільшення фото, клацніть по ньому

Під час прес-конференції гості Чернігова не лише розповіли про освітньо-культурний спільний українсько-польський проект та перспективи співпраці Перемишльського і Чернігівського університетів, а й відповіли на різні запитання, які цікавили журналістів.

S1240517

Малгожата Кузьбіда, Василь Козяр

Цікаво було почути думку поляків після недавніх президентських виборів у Польщі. На запитання чи не зміниться польський вектор щодо України, Василь Козяр зазначив:

− Навпаки, дружні зв`язки між Польщею та Україною зміцнюватимуться ще більше…

Малгожата Кузьбіда, конкретизувала:

− Новообраний Президент Польщі – доктор юридичних наук, і сам він є родом із Кракова, проукраїнського міста. І він, і його партія хочуть відновити більш тісну співпрацю між Україною та Польщею, не чекаючи допомоги від Америки чи деяких західних країн… Ми – найбільші сусіди.

Організаторами візиту польських друзів до України є культурно-мистецький центр «Інтермеццо», газета «Світ-інфо», Суспільна служба України.

Сергій КОРДИК


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/