Понедельник, 30 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Українські військові провели випробування шоломів. Відео


Військові з Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України  провели на Чернігівщині випробування балістичних десантних шоломів Тор-Д для військових сил спеціальних операцій, морської піхоти та десантників.

Шолом українського виробництва є першим серед вітчизняних виробників. Основною його відмінністю від попередників є те, що його можна застосовувати, як при десантуванні з парашутом так і приведенні бою з ворогом. Шолом призначений від захисту куль противника та уламків важкої зброї.

Військові експерти проводили випробування на полігоні, перевіряючи майже всі  властивості  шолому і  за результатами шолом зарекомендував себе на відмінно, як засіб надійного захисту. Незначні недоліки використання шолому одразу ж під час випробувань були виправлені.

− Дані випробування по десантним шоломах проводилися в комплексі, звичайно, для того, аби заощадити час і матеріальні ресурси на базі аеродрому Озерного і полігону високомобільних десантних військ, − розповідає підполковник  Ігор  Сила  – начальник відділу-старший парашутист випробувач Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України. − Даний шолом – це зразок американських шоломів. Шоломи українського виробництва не поступаються по якості американським, при цьому балістичні випробування та випробування під час десантування, а також на їх технологічність показали, що вони дійсно не гірші ніж іноземного виробництва.

 

шлем 1Шолом Тор-Д  має багато складових та може застосовуватись в комплексі з ними, адже на це впливають багато позитивних властивостей.

− Шолом добре себе зарекомендував, більшість фахівців відзначають його хороші практичні якості та доброякісносте їх виготовлення, − поділився своїми враженнями підполковник  Євгеній  Хмель  – провідний лікар випробувач Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України. – Такі шоломи є першими в лінійці десантних шоломів, а отже є базовою моделлю. Подібних , шоломів в Україні ще не було. Вони взяті як аналог шоломів американської армії.

Під час  проведення антитерористичної операції на Сході України шолом буде надійним захистом для наших хлопців, адже незабаром, після оформлення всієї документації, він стане на озброєння українського війська та врятує не одне життя.

Ігор БЕРЕЗИНСЬКИЙ


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/