Воскресенье, 28 февраля 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Українські військові медики так надають допомогу пораненим


Російська військова агресія проти України вплинула на переосмислення та переогляд військової доктрини України. Медична військова галузь – не виняток.

У вересні цього року навчальній медичній роті 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України виповнилося один рік з дня її створення. До цієї дати курсанти готувалися заздалегідь. Спеціально на полігоні їм довелося діяти в умовах  максимально наближених до бойових, під вибухи й постріли.  

За стислий термін командуванню підрозділу вдалося відновити кадровий потенціал та налагодити навчальний процес. 

За сприяння керівництва Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України та потужній волонтерській допомозі матеріальна база навчальної медроти поповнилася сучасними навчальними матеріалами, фантомами та імітаторами. Рани на курсантах виглядають як справжні.

За рік свого існування на базі цього підрозділу підготовлено близько 700 фахівців для вітчизняного війська. Під час навчання медиків максимально універсалізують.

Випускники навчальної медроти, є справжніми «ангелами-охоронцями» наших бійців. Підготовлені тут санінструктори показали себе з кращого боку, набули досвіду і вже зараз деякі з них професійно організовують роботу медичних служб батальйонів.

В ході урочистого шикування представники Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України привітали особовий склад навчальної медроти з першою річницею з дня її створення. А представники духовенства благословили та освятили військовослужбовців на благородну справу. Найкращих військовослужбовців та волонтерів було нагороджено відомчими відзнаками, грамотами і подяками. Наприкінці урочистостей для присутніх відбувся концерт.

Олександр Штупун


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/