Четверг, 22 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Українська та польська молодь організовує ретріт у горах Польщі

Українська та польська молодь організовує ретріт у горах Польщі


РЕТРІТ У ГОРАХ ПОЛЬЩІ ОБ’ЄДНАЄ УКРАЇНСЬКИХ І ПОЛЬСЬКИХ АКТИВІСТ(ІВ/ОК).

Ретріт організовує Молодіжна організація “СТАН” спільно ГО  “Ком’юніті плюс” та польським спортивним клубом “Lumaro”. Поїздка є частиною довготривалого проекту “Захисники демократії/Democracy Defenders”.

Що?

“8 причин бути активними!” – це молодіжний проект, у якому візьмуть участь активіст(к)и з України і Польщі. Учасни(ці/ки) дізнаватимуться про досвід одне одного в  освітній, суспільній та мистецькій сферах, навчатимуться, відпочиватимуть, ходитимуть в гори та розроблятимуть спільні соціальні ініціативи. На українську і польську активну молодь чекають:

  • майстерні, дискусії, акти прямої дії, організація хепенінгів та інші неформальні методи навчання;
  • гірські походи;
  • простір усвідомлення своєї мотивації для участі у громадському житті;
  • знайомство з українськими і польськими культурними діяч(к)ами;
  • дослідження питань освіти, підприємництва, мистецтва, спорту, неприбуткових організацій, підтримки людей з обмеженими можливостями в Україні та Польщі;
  • можливість увійти до всеукраїнської мережі активіс(тів/ок), які просувають міжкультурний діалог;
  • можливість знайти партнер(ів/ок) серед польських активіст(ів/ок) та розпочати спільний міжнародний проект.

Де?

Протягом тижня учасни(ці/ки) обміну житимуть у гостьовому домі в селищі Мужасихле, що розкинулось у горах Татрах поміж Закопаним і Татранською буковиною. Свіже повітря, гірські краєвиди, віддаленість від міської метушні – саме те, що допоможе, активіст(к)ам вирватись із коловороту проектів та усвідомити свій розвиток у громадській діяльності, відтак, розпочати новий етап суспільного і професійного життя.

Як потрапити?

Щоб взяти участь в ретріті “8 причин бути активними!” заповніть анкету до 9 серпня включно. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 12 серпня.

Організаційні деталі

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано тим активістам, які просувають Європейські цінності та Права Людини, долучаються до всеукраїнських ініціатив, присвячених Дню Миру та Європейському тижню проти расизму

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Про організаторів проекту

Нагадуємо, ретріт для активіст(ів/ок) влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці з ГО  “Ком’юніті плюс” та польським спортивним клубом “Lumaro” за підтримки Польсько-української ради обміну молоддю.

Детальніше про проект дізнавайтеся ТУТ.

Ксенія Янко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/