Понедельник, 30 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Українська мова – генетичний код нації

Українська мова – генетичний код нації


15 червня, о 12.00, біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Валу (м. Чернігів) громадський рух Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» проведе акцію на підтримку державного статусу української мови та проведе збір підписів до голови Чернігівської ОДА, облради та Чернігівської міськради з вимогою підтримувати статус української мови як державної.  
Те, якою мовою ми думаємо, впливає на те, як ми живемо. Тому «говорити різними мовами» — це бачити і відчувати світ по-іншому.
Особливо ця проблема актуальна для Східної України загалом і для Чернігова, зокрема.
Чи не ріже Вам вухо, мова країни-агресора від держслужбовця, водія «маршрутки» або навіть педагога? Чи маєте ви спокій прогулюючись вулицями Чернігова захаращеними російськомовними вивісками та оголошеннями.
Тож громадський рух Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» закликає чернігівців прийти до Тараса 15 червня о 12.00 і висловити свою позицію на підтримку використання української мови у всіх сферах життя та підписати звернення до голови Чернігівської ОДА, облради та Чернігівської міськради з вимогою підтримувати статус української мови як державної.
Пропонуємо учасникам акції прочитати улюблений вірш українською мовою і отримати подарунок від організаторів.
Контакти: Бугаєнко Тарас Микитович +380504486148.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/