Суббота, 31 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Українець створив 178 паперових копій літаків


Історію розвитку світової військової авіації за останні 100 років можна вивчати за паперовими макетами видатного українського авіамоделіста та мистецького діяча Ігоря Шатохіна.

Унікальна колекція паперових моделей літаків занесена до Книги рекордів України та номінована на Книгу рекордів Гіннеса. Колекція містить понад 178 екземплярів зменшених паперових копій моделей літаків у чітко витриманому масштабі 1:33 та 1:25.

Подивитися на унікальну колекцію Ігоря Шатохіна приїжджають не лише авіалюбителі з різних куточків України, а й гості з багатьох країн світу. Унікальність його моделей у тому, що вони один в один копіюють справжні літаки. І навіть обладнання в кабіні зроблено досконало. Для виготовлення авіамоделей автор використовує креслення і матеріали зі спеціальних журналів.

У конструкціях Ігоря Шатохіна усе майже на сто відсотків паперове, навіть колеса, які такими зовсім не виглядають. Тільки у вікнах — прозора плівка, а в деяких з’єднаннях є дріт.

Шатохін-літаки— За весь час моєї діяльності вже відбулося понад півсотні виставок моїх робіт, — говорить Ігор Шатохін. — На жаль, не часто маю можливість виставити всі моделі. Причина банальна — бракує місця. Аби продемонструвати відвідувачам усі авіамоделі, потрібна площа принаймні в тисячу квадратних метрів.

— У планах на майбутнє — досягнути показника у 90% копій усіх бойових повітряних машин, які коли-небудь існували, — ділиться планами Ігор Шатохін. — Для цього потрібно створити ще майже півсотні моделей.

Наталія ЯРМІЛКО

«Народна армія»


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/