Понедельник, 18 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Україна може взяти під приціл акваторію Азовського моря

Україна може взяти під приціл акваторію Азовського моря


Такої думки дотримуються у Росії. Інформація про те, що США можуть надати Україні сучасні ракети, всер'ез налякала росіян. Про це пишуть російські ЗМІ.

Зокрема, видання topcor.ru пише, що отримавши в достатній кількості протикорабельні ракети «Гарпун» наземного базування, українські військові візьмуть під приціл акваторію Азовського моря, в тому числі, і Кримський міст.

Джон Гербст, який раніше обіймав посаду посла США в Україні, заявив про те, що Вашингтон буде підтримувати Київ у протистоянні з Москвою і навіть посилить цю підтримку.

За словами американського дипломата, Сполучені Штати будуть діяти комплексно.

До заходів економічного тиску на Російську Федерацію він відніс можливість введення заборони для російських судів на вхід в порти США. Також під санкції може потрапити один із «найбільших російських банків».

Набагато більша небезпека полягає у заходах щодо підтримки України військового характеру. Раніше Державний департамент США заявив про готовність виділити 10 мільйонів доларів на посилення військово-морського потенціалу України. Тепер Джон Гербст заговорив про виділення Києву американських патрульних кораблів і протикорабельних ракет «Гарпун».

Видання topcor.ru пише: «Очевидно, що російський військово-морський флот незрівнянно сильніший того, що може виставити Київ навіть за допомогою Вашингтона. Але поява у ВСУ крилатих протикорабельних ракет класу «Гарпун» істотно змінить розклад сил у регіоні. Ці ракети мають дальність стрільби від 90 до 220 кілометрів, а деякі модифікації — і до 280 кілометрів».

Ракети «Гарпун» здатні підлітати до цілі на сверхмалій висоті в 2-4 метра і вражати її або в горизонтальній площині, чи то злітати на висоту в 1800 метрів, роблячи «гірку», і звідти вертикально пікірувати на корабель.

Існують модифікації «Гарпун» наземного базування. Отримавши в достатній кількості ці протикорабельні ракети, українські військові візьмуть під приціл акваторію Азовського моря, в тому числі, і Кримський міст. За словами американського чиновника, Київ може отримати озброєння вже через 2-3 місяці.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/