Вторник, 11 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Угоду про партнерство підписали між Україною та Францією

Угоду про партнерство підписали між Україною та Францією


Підписання угоди про наміри створення багатостороннього партнерства між Україною та Францією приурочене 220-й річниці від дня народження Оноре де Бальзака.

У рамках візиту української делегації до м. Тур (Франція) з нагоди відзначення 220-ї річниці від дня народження Оноре де Бальзака 17 травня 2019 року відбулося укладання угоди про наміри створення багатостороннього партнерства між містом Тур, з французької сторони, та Житомирською областю, містами Київ і Бердичів, а також селищем Верхівня, з української сторони.

Ця визначна подія відбулася внаслідок багаточисельних обмінів та дискусійщодо проведення заходів, об’єднаних бальзаківською тематикою:фестивалю Balzac Festв Україні (м. Київ, м. Житомир, м. Бердичів, с. Верхівня) та програми святкування Balzac Toursу Франції (м. Тур).  Ініціатором розвитку партнерства виступила Асоціація «Бальзак-Ганська» на чолі з паном Жаном Рошем. Саме ця асоціація започаткувала проект BalzacFest в Україні. Концепція фестивалю передбачає його щорічне проведення у майбутньому.

Серед перспективних напрямків запланованої співпраці слід зазначити:

— розвиток культури;

— популяризація культурної спадщини;

—   відновлення архітектурної спадщини;

— створення туристичного продукту;

— сприяння вивченню французької мови. 

21 вересня 2019р. відбудеться візит французької делегації з м. Тур до України. Гості візьмуть участь у кульмінаційномузаході фестивалю – Balzacweekend у садибі Ганських (с. Верхівня, Ружинський район), де свого часу зупинявся письменник під час своїх візитів до України.

На фото з ліва на право: Жак Шевченко – заступник мера м. Тур з питань охорони культурної спадщини, Крістоф Буше – мер м. Тур, Жан Рош – президент Асоціації Бальзак Ганська,Жером Тебальді – заступник мера м. Тур з питань міжнародних відносин,Олег Гаряга – голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, Володимир Петренко — сільський голова с. Верхівня, Житомирської області, Василь Мазур – міський голова м. Бердичів, Житомирська область, Тетяна Парфентієва — Начальник Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації


На фото: Василь Мазур – міський голова м. Бердичів, Житомирська область, Жан Рош – президент Асоціації Бальзак Ганська, Тетяна Васильєва — координатор фестивалю BalzacFest в Україні, Жак Шевченко – заступник мера м. Тур з питань охорони культурної спадщини, Володимир Петренко — сільський голова с. Верхівня, Житомирської області, Тетяна Парфентієва — Начальник Управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації, Олег Гаряга – голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/