Понедельник, 3 августа 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
Учасників бойових дій запрошують на реабілітацію до Чернігова

Учасників бойових дій запрошують на реабілітацію до Чернігова


Чернігівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки підписав Меморандум про співпрацю з комунальною установою по комплексній реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх сімей та родин загиблих.

Цей документ сприятиме наданню військовослужбовцям, ветеранам військової служби, резервістам, членам їхніх сімей кваліфікованої безоплатної допомоги щодо відновлення і збереження фізичного та психічного здоров'я.

— Ми перший подібний комунальний заклад в Україні. Послуги психологічні, послуги соціальні, послуги з фізичної реабілітації, зокрема, оздоровчий масаж. Ми тільки розгортаємося. В планах — вихід на рівень, коли пацієнти з родинами зможуть проживати та отримувати у нас допомогу до 21 доби, — розповіла ВО директора комунальної установи «ЦКРО УБД, членів їх сімей та родин загиблих» Ірина Кузіна.

Психологічна реабілітація — це одна з найважливіших функцій Центру. Людей, які її потребують — багато.

— Тільки у нас на обліку перебувають 9665 учасників бойових дій. Окрім тих, які були у боях на території України, є люди, які воювали в Іраку, Анголі, Афганістані, Мозамбіку, Югославії, Сирії... І всі вони, в той чи інший момент, потребують допомоги, — зазначив заступник військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП Вадим Лільчицький.

Тож, аби попередити негативні наслідки перебування на фронті, учасників бойових дій та членів їхніх родин закликають звертатися до реабілітаційного центру (+380638952639, м.Чернігів, пров. Вокзальний, 1 (колишня залізнична лікарня), або до колишнього обласного військкомату, а зараз Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Олександр Штупун,

Інформагентство Міноборони України «АрміяInform» (м. Чернігів)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/