Понедельник, 2 августа 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

Учасників АТО відзначили нагородами


За дорученням Президента України голова Чернігівської обласної державної адміністрації вручив державну нагороду – медаль «Захиснику Вітчизни» шістьом військовослужбовцям 13 мотопіхотного батальйону.

Копия IMG_2069За проявлену особисту мужність і відвагу, вірність Військовій присязі,  виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України нагородили Олександра Бойко, Віталія Кезля, Валерія Луценко, Олександра Печерного, Андрія Понуру, Сергія Радченка та Олександра Развіна.

3Захід відбувся в Чернігівському обласному національно-академічному театрі імені Тараса Шевченка на початку благодійного виступу концертного жіночого батальйону, який за сприяння Чернігівського обласного військового комісаріату оперативного командування «Північ» та голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча, вже вдруге проводиться на Чернігівщині.

IMG_2116Хвилиною мовчання увесь зал вшанував пам'ять тих, хто вже ніколи не зможе повернутися до дому.

IMG_2030Перед кожним виступом зі сцени звучали слова подяки бійцям за їх героїзм на відданість військовій справі.

IMG_2032— Кожна наша пісня наповнена теплом та словами підтримки за Ваші героїчні вчинки та самовідданість рідній країні, — зазначила ведуча концерту Марічка Падалко.

IMG_2080

IMG_2092

IMG_2116

IMG_2174

IMG_2014

IMG_2016

IMG_2024

IMG_2127

IMG_2132

IMG_2142

 

Віталій Кирилов, начальник прес-служби ОК «Північ»

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/