Пятница, 23 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У змаганнях «Сила духу» прийняли участь 113 учасників з усієї Чернігівщини

У змаганнях «Сила духу» прийняли участь 113 учасників з усієї Чернігівщини


На спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігів 14 червня відбулися відбірні змагання Спартакіади серед потерпілих на виробництві з шести видів спорту: армспорту та гирьового спорту серед чоловіків, бомбаскету серед жінок та чоловіків, дартсу серед жінок та чоловіків, тенісу настільного серед жінок та чоловіків, шахів.

Начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області Володимир Нашиванько, відкриваючи змагання, зазначив, що для потерпілих на виробництві важливим фактором є також психологічна реабілітація. І в цьому допоможуть заняття фізичною культурою, спортом. Саме тому й організовано ці змагання, які стають щороку більш масовими.

Привітали учасників відбірних змагань VІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, голова Федерації профспілкових організацій у Чернігівській області Ігор Москаленко, член правління громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Раїса Шанська та інші.

Також було прочитано привітання учасникам змагань в.о. директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергія Нестерова.

Право підняти Державний Прапор України було надано капітану збірної команди Чернігівської області Віктору Ігнатовському.

А далі завирувала боротьба, яка не залишила нікого байдужим.

У відбірних змаганнях VІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу» 14 червня 2018 року прийняли участь 113 учасників з усієї Чернігівської області.

Було розіграно 45 комплектів нагород. Чемпіонами стали: з армспорту – Віктор Ігнатовський (Менський район) та Андрій Колпаков (Чернігів); з дартсу – Юрій Денисенко та Людмила Марукова (Чернігів); з бомбаскету – Юрій Бобух (Новгород-Сіверський район), Микола Будько (Прилуки), Надія Христюк (Чернігів) та Ганна Товста (Борзна); з гирьового спорту – Микола Журавель (Батурин) та Василь Койдан (Чернігів); з настільного тенісу – Вікторія Сак (Прилуки) та Володимир Осипець (Менський район); з шахів – Борис Тютюник (Ніжин).

Приємно, що атмосфера була напрочуд дружньою, товариською, сповненою жартів і усмішок. Переможці обласних відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях VІ Всеукраїнській спартакіаді «Сила духу» у вересні 2018 року в місті Ужгород.

Учасники змагань висловили щиру вдячність управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області за чудову організацію змагань.

Ірина Авраменко


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/