Среда, 2 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У випадку «Х» патріоти будуть ворога зустрічати оголеними руками


Працівники МВС прийшли з обшуком до активіста Бахмацької «Свободи» Дениса Сергієнка.

28 січня 2016  року працівники МВС прийшли з обшуком до члена комітету Бахмацької районної організації ВО «Свобода», волонтера Дениса Сергієнка. Як зазначено в ухвалі суду про дозвіл на обшук, свободівець нібито може зберігати вогнепальну, нарізну зброю або гранати, оскільки часто відвідує зону АТО.

Зауважимо, що Денис Сергієнко − активний учасник волонтерського руху на Бахмаччині, на рахунку якого не один десяток поїздок на схід України. У день обшуку свободівець повернувся з чергового волонтерського виїзду на Донбас.

«Під цим абсурдним приводом проводять обшуки в активних волонтерів по всій Україні. Це є свідченням системного та організованого характеру тиску на волонтерський рух. Незважаючи на це, ми і надалі будемо продовжувати допомагати українським воякам», − зазначив свободівець Денис Сергієнко.

Чернігівська обласна організація ВО «Свобода» розцінює обшук у помешканні Дениса Сергієнка як спробу тиску на політичних опонентів та залякування учасників волонтерського руху.

Перший праворуч - Денис Сергієнко

Перший праворуч — Денис СергієнкоДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/