Понедельник, 21 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Вихвостові відзначили свято першого снопа


Традиційно у Вихвостові на православне свято Петра і Павла відзначають День села, який збігається зі святом першого снопа – символічним днем, коли у поле виходять механізатори зі своїми екіпажами для початку вбиральних робіт. На цю святу працю благословляють їх всією громадою. 

Цьогоріч у святковий букет для вихвостівчан додався ще один ювілей – п’ять років від початку функціонування у селі дитячого садочка. Тож на відкритій сцені сільського будинку культури 12 липня було людно і весело.
З усіма святами вихвостівчан привітали голова райдержадміністрації Світлана Петрівна Ященко, сільський голова Олександр Григорович Акуленко, начальник відділу культури і туризму Олена Євгеніївна Биховець.

Спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради була відзначена Віра Зеленова – керівник народного аматорського хору Вихвостівського сільського будинку культури. Це дійсно унікальний колектив, який по праву може вважатися візитною карткою не тільки Городнянщини, а й України.

вихвостів 2Під оплески односельців на сцену піднялись одинадцять механізаторів, чиї екіпажі нині трудяться у полі, в знак вдячності за їх нелегкий труд їм передали в поле смачний коровай випечений з Вихвостівської муки.

У подарунок всім, хто прийшов на свято, зі сцени лунали пісні. Їх виконували як місцеві аматори художньої самодіяльності, так і школяри , і вихованці садочка-ювіляра. Також всіх присутніх привітали учасники зразкового ансамблю танцю «Олена» — Яна Волочок та Владислав Лукаш, Владислава Балацька та Тимур Ільяс. Веселими привітальними піснями вітала всіх Наталія Купріянова.

Перед початком заходу було розгорнута виставка художньої студії «Весна», яка діє при Городнянському районному будинку культури, представлені картини писані маленькою художницею Анною Пінчук, та роботи членів клубу за інтересами «Чарівниця» с.Смичин.
Чотири свята злились в одне – яскраве, веселе, красиве. На радість людям і на гарний врожай.

За інформацією відділу культури і туризму облдержадміністрації


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/