Понедельник, 21 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Вінниці навели порядок з торгівлею на вулицях. А в Чернігові слабό?


Активіст Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» Вадим Умаров ознайомився з досвідом створенням муніципальної поліції у Вінниці.

Про це повідомила голова Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у Чернігівській області Оксана Голубова.

«Вадим Умаров побував у Вінниці та детально ознайомився з принципами і умовами діяльності муніципальної поліції, бо саме Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» разом з організацією «ЩИТ41» у рамках проекту «Армія Гідності» перейнялися її створенням у Чернігові», – сказала Голубова.

За словами Умарова, муніципальні поліцейські працюють з 6:00 до 22:00 і забезпечують контроль благоустрою міста, збереження довкілля, майна, як міського, так і громадян.

поліція вінниці (2)У Вінниці практично відсутня незаконна торгівля на вулицях. Також муніципальні поліцейські залучають для охорони порядку до 90 дружинників, яким платять за чергування.

Частина поліцейських чергує на велосипедах, має у своєму розпорядженні фотоапарати для фіксації порушень і засоби захисту.

поліція вінниці (4)Були закуплені безпілотники для контролю спалення сміття у приватних господарствах, яке отруює атмосферне повітря Вінниці та моніторингу інших правопорушень.

У місті практично зникло паркування авто на зеленій зоні.

поліція вінниця 2За словами Умарова, створення муніципальної міліції має бути підтримано міською радою і міським головою.

поліція вінниці (1)Як повідомляв Рух Валентина Наливайченка «Справедливість», до створення муніципальної поліції прагнуть долучитися демобілізовані учасники АТО, які мають досвід боротьби зі злочинністю, знають законодавство України та мають загострене почуття справедливості.

Володимир БЕРЕЗИНСЬКИЙ

На знімках: Вадим Умаров у відрядження до муніципальної поліції Вінниці


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/