Четверг, 28 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У туристичному містечку впевнені: молодь і спорт – невід`ємні поняття

У туристичному містечку впевнені: молодь і спорт – невід`ємні поняття


Любецькій об’єднаній територіальній громаді, що на Чернігівщині, дістався нелегкий спадок – зношена соціальна та освітня інфраструктури, зруйновані дороги, відсутність кваліфікованих фахівців. Одне слово – тільки уславлена назва та неповторна природа.

Сьогодні ж це містечко, яке є центром ОТГ, поступово набуває ознак сучасності. Показовим є те, що кошти громада вкладає в освіту та спорт, роблячи ставку на молоде покоління!

Голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук з директором навчального шкільного закладу Юрієм Пилипенком

Селище Любеч відоме Чернігівщині та Україні не лише в історичній ретроспективі – як місце з’їзду князів, але й досить сильною волейбольною командою, яка виборює призові місця на обласних чемпіонатах, а деякі вихованці виступають на Всеукраїнських змаганнях. До цього часу волейболісти тренувались у непростих умовах. Спортивний зал Любецької школи не те, що не відповідав класу, але й був загрозою для здоров’я спортсменів, адже через відсутність належної вентиляції зал був уражений грибком. І ось – оновлена спортивна зала із новою вентиляцією, роздягальнями та вбиральнями.

«Після того, що тут було, сьогодні приємно зайти до спортивної зали», – говорить випускник школи, а нині студент військового інституту телекомунікації та інформатизації Дмитро Костюк.

«До ремонту тут була катастрофічна ситуація – осипалась стеля, через відсутність вентиляції були мокрі стіни та підлога, – додає його товариш Владислав Пилипенко. – Я задоволений побаченим».

«Останні кілька років школа, як той мурашник, – не приховує свого задоволення від побаченого голова Любецької ОТГ Сергій Пінчук. – Ми закуповуємо меблі, ремонтуємо їдальню, капітально оновлюємо спортивний зал. Ми інвестуємо в майбутнє, бо освіта і спорт для нашої молоді – це майбутнє для нашої громади».

Віталій Назаренко

Схожа публікація:

Поки владі бракує грошей, мешканці Любеча «скинулися» на дорогу


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/