Суббота, 18 20 января20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У росіян вилучили штампи для реєстраційних документів


На Чернігівщині українські прикордонники вилучили російські штампи.

Про це повідомив нашому виданню підполковник Олександр ДУДКО, помічник начальника прикордонного загону — начальник прес-служби.

Вчора, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», по смузі руху «зелений коридор» перетинав державний кордон легковий автомобіль «ХЮНДАЙ», яким керував 25-річний громадянин Росії. В якості пасажирів в автомобілі слідували громадянка Росії, громадяни Азербайджану та Молдови, що одразу привернуло увагу прикордонного наряду.

В ході проведення спільного поглибленого огляду транспортного засобу прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, в особистих речах громадян, що у ньому слідували, а саме у жіночій сумочці, виявлено російські службові штампи з написами: «Разрешено временное проживание», «Зарегистрирован по месту жительства» та гербова печатка з написом  «Федеральная миграционная служба. Для паспортно-визовых документов».

штампи 1Виявлені штампи та печатку у власниці вилучено та направлено на експертизу до відділу криміналістичних досліджень Адміністрації Держприкордонслужби України.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/