Четверг, 29 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У РФ порушили другу справу за заклики підірвати Кримський міст

У РФ порушили другу справу за заклики підірвати Кримський міст


Слідом за автором статті справу порушили проти американського редактора видання, в якому з'явилася публікація.

Слідчий комітет Російської Федерації порушив другу кримінальну справу на американських журналістів за публікацію, в якій Україну закликали підірвати Кримський міст. Про це в п'ятницю, 18 травня, повідомила прес-служба СКР, інформує видання korrespondent.net.

Цього разу фігурантом справи став редактор інтернет-журналу Washington Examiner, в якому була опублікована стаття.

"За результатами проведеної перевірки Головним слідчим управлінням порушено кримінальну справу стосовно редактора щотижневого інтернет-журналу Washington Examiner Уго Гурдон (Hugo Gurdon). За даними слідства, використовуючи інформаційно-телекомунікаційну мережу Інтернет, Гурдон погодив і розмістив статтю Тома Рогана на веб-сайті Washington Examiner, що закликає здійснити підрив Кримського моста ", — йдеться в повідомленні.

В діях Гурдон СКР угледів «пропаганду тероризму».

Нагадаємо, раніше з тих же причин слідком Росії порушив кримінальну справу стосовно Тома Рогана, автора публікації, в якій говорилося, що «Україна повинна розбомбити Кримський міст».

Відзначимо, дана публікація викликала досить хворобливу реакцію в Росії.

У свою чергу, Том Роган уже прокоментував ситуацію в колонці видання Washington Examiner. У статті «Чому Путін хоче відправити мене в Чорний дельфін» він пояснив, що пропонував розбомбити міст без жертв. «Шкодую я про свою статтю? Ні, хоча я міг би чіткіше написати про те, що моя пропозиція могла б бути реалізована без жертв», — написав Роган.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/