Воскресенье, 6 декабря 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У райцентрі на Чернігівщині шукають житло для американця

У райцентрі на Чернігівщині шукають житло для американця


Менська міська рада оголосила конкурс на обрання в громаді родини, яка прийматиме в себе волонтера Корпусу миру США в рамках проекту «Розвиток громад».

Щомісячна оплата за проживання волонтера в родині складатиме 3200 гривень, включаючи одноразове харчування. Платитиме не міськрада, а Корпус миру США.

Американець чи американка приїде до Мени, щоб передати свій досвід Менській ОТГ в реалізації економічних проектів, у молодіжному та інших громадських рухах, сприяти кращому розумінню американців українцями та українців американцями.

Прибути до Мени він має осінню і прожити в менській родині з кінця жовтня 2019 року по кінець січня 2020-го.

Родинам заявки на конкурс слід подати вже зараз, бо кінцевий термін – 18 січня
Після закінчення трьох місяців планується, що волонтер переїде на окрему однокімнатну квартиру. Але якщо наші меняни вживуться з американським гостем і йому в них сподобається, то переїзд не буде обов’язковим.

У конкурсі перевага надаватиметься тим родинам, які готові прийняти волонтера незалежно від віку, статі, кольору шкіри тощо. Виписані й певні вимоги до волонтерського житла.

Зокрема, кімната повинна зачинятися зсередини на замок чи защіпку і бути укомплектована найнеобхіднішими для проживання меблями та предметами побуту (письмовий стіл, як мінімум два стільці або крісло, настільна лампа, книжкова поличка, ліжко з матрацом, подушка, ковдра, шафа для одягу, дзеркало тощо). Приймаюча родина повинна дозволяти волонтеру користуватися кухнею і ванною кімнатою, забезпечувати одноразове харчування. Електромережа та електроприлади в квартирі чи приватному будинку родини повинні бути справні.

Крім цього, помешкання має бути близько до зупинки громадського транспорту і щонайменше 5 хвилин ходьби до найближчих сусідів, не більше 30 хвилин – до магазинів та медичних закладів і не більше 45 хвилин – до місця роботи (пішки або громадським транспортом).

Корпус миру США – це незалежне неполітичне, нерелігійне і неприбуткове агентство виконавчої гілки уряду Сполучених Штатів, засноване Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Наразі Корпус миру здійснює свою діяльність у понад 60 країнах світу, надає технічну допомогу в реалізації програм у сфері освіти, розвитку громад, сприяння розвитку бізнесу, захисту довкілля, сільського господарства, охорони здоров’я та роботи з молоддю.

Джерело: susidy.city


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/