Воскресенье, 25 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Прилуках відкрито експозиційні вітрини щодо революції та АТО


26 лютого у відділі історії Прилуцького краєзнавчого музею ім. В. І. Маслова відбулось відкриття експозиційних вітрин, присвячених доленосним подіям в історії новітньої України: Помаранчевій революції, Революції Гідності та антитерористичній операції на сході країни.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Фесенко Тетяна Михайлівна, яка відмітила важливість даної події для громади міста, оскільки матеріали, які експонуються у вітринах, будуть постійним  нагадування про боротьбу українців за свою свободу та гідність.

Присутні на відкритті безпосередні учасники двох Майданів, бійці збройних сил України, інтелігенція міста та школярі поринули у вир тих часів, переглянувши документальні кадри, фотознімки та послухавши спогади про революції та АТО Ольги Костюк, Валерія Сича та Станіслава Шолудька.

На завершення заходу директор музею Зоць Тетяна Миколаївна висловила надію, що дана експозиція буде корисною та цікавою для відвідувачів музею.

DSC_0063 DSC_4339 DSC_4371 DSC_4352DSC_4376

Копия DSC_4368Олександр Майшев

 


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/