Пятница, 30 октября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У Прилуках Друга світова війна нагадала себе у виставці


11-21 травня 2016 р. у м. Прилуки Чернігівської області експонується виставка «Українська Друга світова», створена Українським інститутом національної пам'яті та Центром досліджень визвольного руху.

11 травня на її урочистому відкритті на майданчику біля Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова зібралися представники органів влади, студенти Прилуцького медичного училища, краєзнавці та мешканці міста.

Заступник Прилуцького міського голови Тетяна Фесенко наголосила на важливості знання правди про Другу світову війну, внесок українського народу у розгромі нацизму об’єднаними силами антигітлерівської коаліції.

002Завідуюча філіалу ім. О.В. Кошового Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова Тетяна Іващенко представила експозицію виставки.

Директор музею Тетяна Зоць так узагальнила реакцію містян на експонування нового погляду на причини, перебіг та наслідки Другої світової війни, а також роль України в ній, розповідь про незаслужено забутих героїв України, які боролися з нацизмом на інших фронтах – у Франції, Північній Африці, на Тихому океані тощо: «Відвідувачі з цікавістю знайомляться з експозицією і уважно вчитуються у кожний текст, переглядають фото і карти експозиції. Після перегляду у багатьох виникають запитання».

Олександр Майшев


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/