Среда, 12 мая 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У проектах «Нашого краю» приймає участь чернігівська громада


IMG_9139

У чернігівців дуже багато цікавих ідей, які варті уваги, наприклад, реконструкція фонтану навпроти «Мегацентру», створення скейт-парку, чимало екологічних проектів... 

Долучитись до формування громадського бюджету може будь-хто з чернігівців.

«Проекти бюджету участі допоможуть активізувати жителів Чернігова і звернути увагу на те, що, на думку чернігівців, потребує змін, — зазначив  під час прес-конференції заступник міського голови – начальник фінансового управління міськради, один з представників партії «Наш край» Віктор Бистров, який очолює робочу групу щодо реалізації проектів бюджету участі. — Ми пропонуємо підвищити рівень активності наших містян і поліпшити комунікацію влади та громадськості".

IMG_9133

IMG_9144Заступник міського голови презентував листівку про бюджет участі, яка буде поширюватись у місті. «В Чернігові ця кампанія проходить під гаслом: «Бюджет участі – реалізуй свою ідею», — зазначив Віктор Бистров і нагадав, що міська рада започаткувала серію зустрічей (майстер-класів) щодо розробки проектів бюджету участі. Одна з них відбулась напередодні за підтримки політичної партії «Наш край» і пройшла під керуванням досвідченого модератора.

IMG_9137

IMG_9139«У чернігівців дуже багато цікавих ідей, які варті уваги», — каже радник Чернігівського міського голови Ірина Синельник, – і багато з них були озвучені під час зустрічі. Наприклад, реконструкція фонтану навпроти «Мегацентру», створення скейт-парку, чимало екологічних проектів».

Долучитись до формування громадського бюджету може будь-хто з чернігівців. У міській раді працюватиме консультаційний пункт, де кожен зможе отримати допомогу стосовно розробки і написання проектів. А прийматимуть їх до 15-ого вересня.

Тетяна ТЕРЕЩЕНКО


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/