Пятница, 3 20 апреля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У парку Чернігова висадили саджанці, вирощені із жолудів «Дубів Шевченка»

У парку Чернігова висадили саджанці, вирощені із жолудів «Дубів Шевченка»


Комунальний заклад «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» Чернігівської обласної ради прийняв участь загальнонаціональній акції (стартувала 6 жовтня 2018 року) по висаджуванню саджанців, вирощених із жолудів правічних дубів, що росли ще за життя Тараса Шевченка.

Так, на території РЛП «Ялівщина» з ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України, за підтримки Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА в рамках акції «Дуби Шевченка єднають Україну» працівниками парку було висаджено саджанці дубів, які проросли із торішньої закладки жолудів із Чернечої гори.

Перші саджанці висадив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак разом із місцевими школярами та студентами у Моринцях на Черкащині.Тоді ж перші саджанці із цього місця було передано у різні регіони України як символи миру і національного духу, який все своє життя оспівував Кобзар.

Володимир Свердлов, директор КЗ РЛП «Ялівщина»


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/