Четверг, 9 июля 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У міграційній службі говорили про документи для іноземців

У міграційній службі говорили про документи для іноземців


Про документування іноземних громадян біометричними посвідками розповіла під час брифінгу очільниця Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області Ксенія Лук’янець.

Для посилення контролю, в першу чергу, Міграційною службою та правоохоронними органами за перебуванням іноземних громадян на території України та оперативного реагування на загрози, які створює нелегальна міграція, впродовж 2018 року співробітники УДМС України в Чернігівській області були залучені до проведення таких цільових профілактичних заходів як «Мігрант» та «Кордон – 2018».

Оскільки Чернігівська область є прикордонною територією України – здебільш транзитною, то під час проведення заходів, для покращення рівня обізнаності та підвищення свідомості серед мешканців, гостей міста Чернігова та області щодо обов’язковості законного перебування іноземних громадян в Україні, працівниками Управління проводилась як загальна так і індивідуальна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо вимог міграційного законодавства України. Дана інформація, у вигляді «Пам’ятка-іноземця» була розміщена на інформаційних стендах: лікарень, готелів, хостелів, автостанціях, вокзалах тощо.

Управлінням на постійній основі проводиться аналіз міграційних процесів, а саме документування іноземців на території України.

Упродовж останніх років збільшилась кількість іноземних громадян, які легалізуються на території України завдяки шлюбам з громадянами України та визнання батьківства. Але через прогалини в законодавстві є такі іноземні громадяни, які використовують процедуру реєстрації шлюбу (особливо пілотний проект «Шлюб за добу») та визнання батьківства, для швидкої легалізації на території України.

З 1 листопада 2018 року в УДМС України в Чернігівській області запроваджено оформлення посвідок на постійне проживання з безконтактним електронним носієм.

З 4 грудня 2018 року в УДМС України в Чернігівській області розпочато оформлення посвідок на постійне проживання з безконтактним електронним носієм іноземцям та особам без громадянства.

Строк дії посвідки на постійне проживання з безконтактним електронним носієм — 10 років.

Прийом іноземних громадян та осіб без громадянства здійснюється за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, б. 51-а.

Юлія Шамара


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/