Понедельник, 28 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У менян щедра душа. Фоторепортаж


На Трійцю у менян щедра душа: столи гнуться від смаколиків, земля трясеться від танців. Гуляти на широку ногу меняни люблять і вміють. Вже 15-ий рік поспіль  тут пройшов відомий далеко за межами Чернігівщини Троїцький ярмарок. Цьогорічною родзинкою свята став концерт відомого гурту «Лісапетний батальйон», який запросив на свято народний депутат України Валерій Давиденко.

Вже традиційною стала і благодійна акція, яка проводиться за ініціативи народного депутата, котрий опікується проблемами виборчого округу №208. Відбувається цей захід вже другий рік поспіль. Збиралися кошти на підтримку онкохворих дітей. Люди куштували смаженого кабанчика і за бажанням лишали гроші у благодійній скринці.

Цьогорічний Троїцький ярмарок наймасовіший за всі часи існування, кажуть організатори. Від учасників не було відбою і місця усім ледь вистачило, аби у міському парку десь притулити свій курінь.

Мена Трійця (24)Мена Трійця (23)Мена Трійця (22)Мена Трійця (20)Мена Трійця (18)Мена Трійця (16)Мена Трійця (15)Мена Трійця (14)Мена Трійця (13)Мена Трійця (12)Мена Трійця (11)Мена Трійця (10)Мена Трійця (7)Мена Трійця (6)Мена Трійця (5)Мена Трійця (4)Мена Трійця (3)Мена Трійця (2)Мена Трійця (1)


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/