Пятница, 27 ноября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
«У мене стріляли росіяни» — американець про війну в Україні

«У мене стріляли росіяни» — американець про війну в Україні


Йде війна, якої мас-медіа не показують. Так охарактеризував свій аналітичний відеоматеріал американець Nolan Peterson.

Нолан, який має значний бойовий досвід у Іраку і Афганістані і добре розбирається у питаннях міжнародних відносин та конфліктів, є сьогодні одним з найкраще обізнаних фахівців у питаннях агресії Росії проти України.

Мене звуть Нолан Пітерсон, і я перебуваю на передовій цієї війни в Україні з 2014 року. Я був пілотом ВПС, а тепер я, журналіст, що працює в гарячих точках, є, мабуть, одним з небагатьох американців, в яких стріляли росіяни, Талібан, Аль-Каїда та ІДІЛ. Але я вважаю, що моя робота варта цього ризику, тому що людям потрібно знати правду про світ за нашими кордонами і про те, що́ нашій країні загрожує. В Україні я бачив танкові битви, обстріли з важкої артилерії і ракетні удари. Це — війна такого масштабу і такої інтенсивності, які перевершують усе, що я будь-коли бачив в Іраку й Афґаністані. Але що мене вразило найбільше, це те, що все це — таємниця. І нині, на п'ятий рік війни, це все ще є таємницею, хоча на цій війні загинули понад 10.300 українців. Москва каже, що війна в Україні є громадянською і що революцію 2014 року в Україні організувало ЦРУ. Правда ж полягає в тому, що росіяни вторглися в Україну і продовжують окупувати українську землю. Протягом останніх чотирьох років я був свідком того, як українці добровільно йдуть на війну, щоби битися за те, що й ми, американці, високо цінуємо, — за такі речі, як свобода і демократія, і мирне, щасливе майбутнє для їхніх дітей. Висвітлення цього надихає мене і, сподіваюсь, надихатиме й вас.

Відео Нолана Пітерсона:

The War the Media Refuses to Cover

Foreign correspondent Nolan Peterson is one of the few Americans who has been shot at by the Russians, the Taliban, al-Qaeda, and ISIS.He's covering a war the U.S. news media isn't.

Опубликовано Let Freedom Speak: The Daily Signal Четверг, 18 октября 2018 г.

Матеріал відомого американського військового журналіста та колишнього пілота сил спеціальних операцій ЗС США Nolan Peterson , базований на його розмові з Валентином Наливайченком, після появи у Daily Signal, вийшов і у Newsweek, повідомив у своїй Фейсбук-сторінці Маркіян Лубківський.

The War the Media Refuses to Cover
There’s a war going on that media isn’t covering. I’m Nolan Peterson and I’ve been on the front line in Ukraine since 2014. After a career as an Air Force pilot, and now as a conflict journalist, I’m probably one of the few Americans who’s been shot at by the Russians, the Taliban, al-Qaeda, and ISIS. But I think the risks are worth it because people need to know the truth about the world outside our borders, and the threats facing our country. In Ukraine, I’ve witnessed tank battles, heavy artillery barrages, and rocket attacks. It was warfare on a scale and intensity beyond anything I’d ever seen in Iraq and Afghanistan. But what shocked me the most is that it all felt like a secret. And now, after more than four years of war, it still does – even though the war has killed more than 10,300 Ukrainians. Moscow says the war in Ukraine is a civil war, and that the CIA organized Ukraine’s 2014 revolution. Well, the truth is that Russian invaded Ukraine and continues to occupy Ukrainian land. Over the past four years I’ve had a front row seat to watch the Ukrainian people volunteer to fight for the things that we, as Americans, hold dear. Ideas like freedom and democracy, — and a peaceful, prosperous future for their children. It’s been an inspiring story for me to cover, and hopefully, one that you’ll be inspired to follow as well.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/