Вівторок, 17 Вересень 2019   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У лікарні Чернігова пацієнти ласували оздоровчими млинцями!

У лікарні Чернігова пацієнти ласували оздоровчими млинцями!


Масляна – традиційне свято, воно відзначається впродовж тижня перед Великим Постом та зберегло у своїй обрядовості ряд елементів слов’янської міфології.
Головні традиційні атрибути народного святкування – опудало Масляної, забави, катання на санчатах, гуляння, млинці та коржі, а в білорусів та українців також вареники, сирники, колодка.
На жаль, хвороба не минає людей ні в буденні дні, ні у свята, тож дехто із нас змушений перебувати на лікарняному ліжку.
Щоби скрасити перебування пацієнтів у лікарняних стінах, було прийнято рішення урізноманітнити меню для тих, хто харчується за дієтою №15 (загальний стіл), розповідає заступник головного лікаря з медсестринства Світлана Леоненко.
Кухарі медичного закладу Тетяна Медвідь, Любов Обловатна, Катерина Дейкун на чолі із шеф-кухарем Катериною Рись виготовили 800 млинців – це 400 порцій. Кажуть, що млинці – виключно оздоровчі! Медична сестра з дієтичного харчування Оксана Лебеда додає: головний інгредієнт, який робить їх такими, – це любов, повага до пацієнтів та турбота про них, добрі думки щодо їхнього оздоровлення.

Першими спробували смаколиків пацієнти хірургічного відділення. Як зазначили старша медична сестра відділення Наталія Тітова, сестра-господиня Тетяна Озерет та буфетниця Олена Кроковная, млинці пацієнти оцінили по заслузі − вони залюбки, із великим задоволенням ласували ними. На їхню думку, такі моменти позитиву створюють гарний настрій. А гарний настрій – одна зі складових на шляху до одужання.
 
Рецепт оздоровчих млинців:
(на 1 порцію – два млинці):
• борошно – 70 г
• дріжджі – 3 г
• яйця – чверть яйця
• олія рослинна – 5 г
• молоко сухе – 6 г
• цукор – 8 г
• дрібка здоров’я
• повидло до млинців – 25 г
Уляна Ковальчук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2019 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/