Четверг, 24 сентября 2020   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно
У Львівській майстерні шоколаду чернігівці міркували про права

У Львівській майстерні шоколаду чернігівці міркували про права


Натуральний шоколад, запашна кава, гарна музика, а як результат – чудовий настрій для студентів Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського.

А такий настрій створили фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області під час правової години у Львівській майстерні шоколаду.

Місце для зустрічі було обрано не випадково, адже заклад пропонує затишну та теплу атмосферу, вишукані солодощі – все, що сприяє невимушеному спілкуванню. Тож, зігрівшись кавою, студенти і керівник обласного управління юстиції Олег Трейтяк поділилися думками про реформи державного управління, що сьогодні відбуваються в країні, механізми захисту прав та новації законодавчих актів, спрямованих на забезпечення якісних та доступних послуг для пересічних громадян.

Очільник обласної юстиції розповів молоді як реалізуються правоосвітні кампанії Мін’юсту, працюють ініціативи щодо захисту прав жінок та дітей. Актуальним також стало питання здобуття освіти без корупції. Олег Трейтяк розповів що робити студенту, якщо йому натякають або прямо пропонують заплатити за складання іспиту чи навчання.

«Пам’ятайте, відповідальність за неправомірну вигоду несуть обидві сторони – і та, що дає, і та, що отримує», — зауважив начальник управління.

Поцікавилися представники юстиції у молоді й про їх вподобання та подальші плани на майбутнє, натомість юнаки та дівчата запиталися порад побудови успішного кар’єрного шляху.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/