Суббота, 23 января 2021   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У дитсадках, школах, лікарнях Чернігова з 4 жовтня потеплішає


Опалення в дитячих садках, школах і лікарнях Чернігова увімкнуть вже завтра. Про таке рішення повідомив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні в міській раді на щотижневій розширеній нараді з керівниками міських служб.

Про це повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.

Як проінформував на цій нараді начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун, за даними Гідрометцентру середньодобова температура в Чернігові 28 вересня знизилася до 6,3˚С і в наступні дні не підвищувалася більш ніж до 8 ˚С. Але вже через кілька днів синоптики прогнозують деяке потепління — до 10-12 ˚С.

2 жовтня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки прийняла рішення, яким рекомендувала  увімкнути опалення в дитячих садках, школах і лікарнях Чернігова, а також (по заявках) у професійно-технічних училищах міста з 0 годин 4 жовтня.

Директор Чернігівської ТЕЦ Олексій Щербина зауважив на нараді, що усі комунальні об’єкти, де пропонується увімкнути опалення зараз, мають технічну можливість регулювати температуру у своїх приміщеннях. Тобто при потеплінні і зменшенні потреби в опаленні вони зменшать споживання тепла – відповідно, зайвих витрат не буде в будь-якому разі.

Владислав Атрошенко підсумував:

— Давайте ми відверто казати про те, що є й зацікавленість генеруючих організацій: вони готові постачати тепло і влітку, і коли завгодно. І це зрозуміло, бо це їхні прибутки. Бюджет за це все задоволення платить. Але разом з тим і діти не повинні мерзнути, і в лікарнях повинні бути нормальні умови. Тому мене зараз хвилює тільки те, щоби ми це рішення приймали об’єктивно. Буде прикро, якщо разом з достроково увімкнутим опаленням, умовно, через 3-4 дні буде потепління. Тому від завтрашнього дня включаємо садочки-школи, а рішення про початок загального опалювального сезону для міста приймемо окремо пізніше, зважаючи на температурний режим.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2021 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/