Среда, 19 20 февраля20   Підпишіться на отримання новин  RSS  Лист редактору
Популярно

У ділків, які забрали землю у громад, повертають законним власникам


Прокуратура Чернігівщини продовжує роботу щодо повернення незаконно відчужених земель громадам, які на ній проживають та працюють.

Апеляційним судом Чернігівської області 3 липня 2018 року задоволено апеляційну скаргу обласної прокуратури на рішення суду першої інстанції про відмову у задоволенні позову, заявленого в інтересах територіальної громади с. Старий Білоус Чернігівського району, про скасування наказу Головного управління Держгеокадастру в області про передачу у приватну власність земельної ділянки комунальної власності.

Земельну ділянку, вартість якої складає 320 тис. грн, та яка використовується місцевими мешканцями для потреб сінокосіння та випасання худоби, було з порушенням вимог законодавства не уповноваженим органом передано у власність мешканцю м. Чернігова.

За втручання прокуратури права територіальної громади та її мешканців на володіння, користування та розпорядження землею поновлено.

Як повідомили в прокуратурі області, робота з вказаних питань триває.


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

© 2020 Біла хата
Наші матеріали розміщувати в інших виданнях дозволяється лише при умові зазначення гіперпосилання публікації на сайті http://bilahata.net/